Sterk Tv Zindi Canlı İzle

More videos
136.65K
Views
   

Sterk TV

Sterk TV’yi Tam Ekranda izlemek için playerdeki Fullscreen buttonuna tıklayınız.
Stêrk TV , Avrupa ve Ortadoğu ülkelerinde yaşayan Kürtler için geliştirici, bilgilendirici  yayın yapmak üzere kuruldu ve ağırlıklı olarak Türkçe ve Kürtçe’nin Kurmanci ve Sorani lehçeleri ile  dillerinde yayın yapıyor. 2009 yılında ‘hakikatin izinde’ sloganıyla kurulan Stêrk TV , 2012 yılınının Şubat ayında aktif olarak yayınhayatına başladı.

Stêrk TV, Kürdistan’daki farklılıkları, renkleri, kültürel zenginlikleri, güncel gelişmeleri farklı bir biçimde ele alacak program ve bültenlerle ekrana taşımayı hedefliyor. Yayınlarda, haber aktüel, güncel gelişmeler, röportaj ve dosya haberlerle gerçek, doğru, canlı haberleri bültenlerinde izleyicilerine ulaştıracak.

Çeşitli program ve özel röportajlarla Kürdistan, Ortadoğu ve Dünya’daki siyasal gelişmeler konu ve konuklarla tartışılıp analiz edilecek. Kadın, çocuk ve gençler de Stêrk TV’nin ele almayı hedeflediği öncelikli konular arasında.

StêrkTV frekans sterk tv frekans 2014

Satellite Position Frequency System SR
FEC
Encryption Packages Lang. Beam
EIRP (dBW)
Source
Eutelsat Hot Bird 13D 13.0°E 11179 H DVB-S
MPEG-2
27500
3/4
Ku Wide N Schlammer
120927
StêrkTV 
About The Author
-

9 yorum

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>