Med Nuçe Tv Zindi İzle

More videos
251.72K
Views
   

Kürt televizyon kanalları arasına bir yenisi daha katıldı. Haber Kanalı Med Nuçe yayın hayatına başladı.

“Med Nuçe, Denge Mezopotamya-Mednuçe Mezopotamya’nın sesi” sloganıyla Kürtçe’nin Kurmanci, Sorani, Dımilki lehçelerinin yanısıra, Türkçe, İngilizce ve Fransızca dillerinde yayın yapacak olan haber kanalı Mednuçe, hotbird 13 uydusu üzerinden yayın yapacak.

Her saat başı aktüel ve analiz programları ile Kürdistan ve Ortadoğu başta olmak üzere dünyadaki gelişmeleri izleyiciye ulaştıracak olan televizyonun yayın akışında kadın bültenleri ve panelleri ile ekoloji ve edebiyat programları da var.

Türkiyenin baskıları sonucu Danimarkadaki kürt kanalları kapatılmıştı.

Kürtlerin ilk haber kanalı Nuçe TV 19 Ağustos 2013’te yayın hayatına son vermek zorunda kalmıştı.

Med Nuçe Uydu Bilgileri ;

Frekanslar ;

Satellite Position Frequency System SR
FEC
Encryption Packages Lang. Beam
EIRP (dBW)
Source
Eutelsat Hot Bird 13D 13.0°E 11642 H DVB-S
MPEG-2
27500
3/4
Ku Wide T Viererbe
N Schlammer
131115
Med Nûçe  last updated 2013-12-11
About The Author
-

79 yorum

 • Baran Sahin
  Reply

  Di serida selam mu hurmet ji berxadana sengalli u kobani ra jiyan kahramannara
  bira hukmeta basur bira serm bikin hata naha li kederebun demu yaxtè yan tinebun gelo ax unamusa kurda li heviya dijmina hist ruyè wan naseyiti gelo

 • Baran Sahin
  Reply

  iro hukumeta basur xedi li kedu emega kahremana derdikevin sermè insan hinek vijdana wan hebin çar mehin navin em likibun hinek bifikrin çar meh berè li kiderèbun gelo ji birkirini

 • Baran Sahin
  Reply

  Simdi hetkes kurt uzmani kesilmis kurtlerde kendini kandirmasinlar turkiyenin demokrasisi kanmasin akp kurtleri iyi kandirmis kimse bunu inkar etmesin akp sokakta kurt geçleri òldiriyor hdp miletvekilileri de çikip ònemli sureçten bas ediyor mileti kandirmaya çalisiyor

 • Osman Öztiryaki
  Reply

  Fırında çalışıyordu diyorsunuz ve güvenlik kamerası var gördüğüm kadarıyla ama olay akşamı fırında çalıştığına dair bir görüntü yayınlıyamıyorsunuz. Doğru söylüyorsanız neden bir görüntü yayınlamıyorsunuz. Yalan söylüyorsunuz ama kuyruğunu dışarıda bırakıyorsunuz.

 • Osman Öztiryaki
  Reply

  Hem devleti tanımadığınızı, kendi yönetiminizi ve savunmanızı kurduğunuzu söylüyorsunuz ve devlet otoritesini gösterdiğinde de otoritesini kabul etmediğiniz devletten yardım bekliyorsunuz. Hakikaten kendinizdemisiniz, yoksa birilerinin aklıyla mı hareket ediyorsunuz.

 • Osman Öztiryaki
  Reply

  Oturunda kendi derdinize ağlayın, bizim Başbakanımız ile, Cumhurbaşkanımız ile, Şehitlerimiz ile ilgili fikirleriniz kendinize kalsın, Sizlerde ne akıl kalmış, ne mantık kalmış, ve ne de mantıklı bir düşünme kalmış. Olmayan aklınızdan çıkan olmayan fikirleriniz size kalsın.

 • Osman Öztiryaki
  Reply

  Nursel Aydoğan hanımefendinin söylediği özerkliği savunmak ve özerklik için siyaset yapmak tabiki suç değil. Bir kişide kalkar şeriatı savunursa ve propagandasını yaparsa tabiki suç değil ama IŞİD gibi eline silahı alır ve silahlı mücadeleye kalkarsa bu suçtur. Eğer pkk nin yaptığı suç değilse IŞİD'in yaptığıda suç değildir. Eğer yersen.

 • Osman Öztiryaki
  Reply

  Karasu'su, Bayık'ı, Karayılan'ı bol keseden konuşuyor konuşuyorda neden sıkıştımmı kuyruğu kıstarıp kamplardan kaçıyorlar. Neden ölen gençlerle beraber mücadele etmiyorlar. Hepsinin konuşması boş laftan ibaret. Asıl önemli olan yerinde kalıp ölenlerle beraber ölümüne mücadele etmektir. Ama nerede onlarda o cesaret. Kendilerini kiralayanların isteği doğrultusunda hareket ediyorlar, onlarda devlete karşı onları koruyor. Aynı kampta oldukları halde ki; bence haberdardılar ve kaçtılar, gerilla dedikleri ölüyorda bombardımanda neden onlara birşey olmuyor. Hiç düşünmüyormusunuz.

 • Asenat Paks
  Reply

  TAYYiP RECEP-ERDOGAN'A HERSEYi SORUMLUSU GÖSTEREREK, TÜRK'LER YiNE KÜRD'LERi KANDIRMAK iSTiYOR ! BU KADAR KÜRD KANI DÖKTÜREN TÜRKiYE DEVLETi, YiNE KÜRD'LERi KALDIRMAK iSTiYORLAR ! ! !
  OSMANLI ZAMANINDA BU GÖNE KADAR KÜRD KANI AKITAN BÜTÜN TÜRKiYE DEVLETi SORUMLUDUR VE TEK TAYYiP RECEP-ERDOGAN DEYiL ! ! !

 • Asenat Paks
  Reply

  EGER KÜRD'LER KÜRD DEVLETiN KURULMASINDA VAZGECSE, O ZAMAN BU KÜRD SEHiTLERiMiZE iHANET OLUR, VE BU O ZAMAN BÜTÜN KÜRD'LERE iHANET OLUR ! ! ! ! KÜRDiSTAN HEP VARDI, SADECE TÜRKiYE DEVLETi, KÜRD'LERi KENDiNE ESiR YAPIP SUSTURDU! ! OSMANLI ZAMANINDA BU GÜNE KADAR, TÜRKiYE KÜRD DiLi, DiNi, ÖZGÜRLÜGÜ TÜRKiYE DEVLETE VE TÜRKTOPLUGA ESiR YAPMISTIR ! !

 • Mustafa Yıldırım
  Reply

  Bir halkın kimliğini,dilini,varlığını inkar edip. Ve hatta coğrafya'sınının ismini değiştirip ondan sonra din kardeşliğinden basetmek en büyük alçaklıktır.Gerila karşısında şavaşma cesaretini göstermeyip,savunmasız sivil kürt halkının üzerine devletin bütün imkanlariyla gitmek çakal barbarların karıdır.Bu işkalcı barbarlar büyük bir hüsrana üğruyacaklardır.Kobanide nasıl DAİŞ(isıs) çetesi barbarlarını hüsrana üğratiysak,kuzey Kürdistan'dada Erdoğan ve Akp barbar çetesini tarihin çöp sepetine atacağımıza kimsenin şüphesi olmasın .Mazlum halkların zalim işgalcı güçlerden alacağı intikam zalimin zülmünden çetin olacaktı.Kürt Özgürlük hareketi ve Türkiye demokratik halk bileşenleri bunları gerçekleştirecek güc ve kabiliyete sahiptır.Yaşasın halkların demokratik özerkliği.

 • Asenat Paks
  Reply

  KÜRD'LER TÜRKiYE'DEN ARTIK BARIS iSTEMEMELi, ZATEN TÜRKiYE TARAFINDAN HAYIRLI BiR ADIM ATILMIYACAK ! ! ! KÜRD'LER KENDi HAKINI EUROPA'DAN iSTEMELi, NASIL FRANSA VE BRiTANiA KÜRDiSTANI DÖRT PARCAYA BÖLDÜ VE 40-MILLION KÜRD'Ü ESiR YAPTI, O ZAMAN YINE KÜRD'LERi BU KATAR KATLiYAMLARDAN KARSI HAKLARINI VERSiN ! ! !

 • Asenat Paks
  Reply

  BEN COK YILLARDAN ÖNCE, BEN RÜYAMDA SÜRiYE VE iRAK SAVASI GÖRMÜSTÜM, VE BEN TÜRKiYE SAVASIDA GÖRMÜSTÜM, AMA TÜRKiYE SAVASI ÜBÜRLERiNDEN VARKLI BiR SAVASTI, YANi ALLAHTAN GELEN SAVASTI ! ! ! ! AMA BEN KÜCÜK BiR KÜRDiSTAN OLDUGUNUDA GÖRMÜSTÜM, AMA O KÜRDiSTAN TÜRKiYEDE DEGiLDi VE SANKi TESiTLi iNSANLARLA BERABER BiR KÜDiSTANDI VE BAYRAK YESiL RENGTi, BEN BUNUNLADA SÜKÜR EDiYORDUM, YANi BU BiR BASLANGIC DiYE GÖRÜYORDUM, VE YANi YILLAR GECTiKCE KÜRDiSTAN DAHA BÜYÜK OLACAGINI BiR UMUT DÜSÜNÜYORDUM ! ! ! AMA SiMDi GERCEKTEN RÜYAMDA GÖRDÜKLERiMi, BUGÜN GERCEK DÜNYADA GÖRÜYORUM ! !
  BENCE TÜRKiYE COK DEYiSECEK VE KÜRDiSTAN YENi BiR BASARILAR ELDE EDiLECEK, BU ZAMAN KÜRDiSTAN ZAMANI VE BASARILI ZAMANI OLACAK ! ! !

 • Asenat Paks
  Reply

  TÜRKiYE SiMDi NATO iCERiSiNDE PARLAK GÖRÜLMÜYOR VE ALMANYA DEVLETi TÜRKiYE'NiN KiRLi POLiTiKAYI KABUL EDiYOR VE SÖYLÜYOR ! !
  ALMANYA DEVLETi TÜRKiYE VE iSiD MESELESiDE KABUL EDiYOR VE SÖYLÜYOR ! EYER TÜRKiYE KiRLi POLiTiKASINDAN VAZGECMESSE, O ZAMAN NATO iCERiSiNDEN TÜRKiYE ZORLUK CEKER ! ! ! !

 • Hazal Bulut
  Reply

  KÜRD'LER NEDEN HEP TAYYiP RECEP-ERDOGAN'I VE AKP'Yi SUCLUYOR, BENCE BURDA KiM AKP'YE VE TAYYiP RECEP-ERDOGANA OY VERSE O SUCLUDUR, TÜRK HALKi BU DiKTATORLARA FIRSAT VERiYOR VE ONLARA OY VERiYOR ! ! !

 • Mustafa Yıldırım
  Reply

  Değerli Kürtler:Bütün dünya hayranlıkla sizlerın siyah bayraklı( ve bunlara hertürlü desteği veren kırmızı beyaz bayraklı )kafa kesicilere karşı verdiğiniz savaşı seyrediyor.Yiğitler,siz kimsiniz? Yitirilmiş aşklar üzerine söylenmiş en acıklı şarkıların ve yetirilmiş ülkenin sahibisiniz.Bir şarkınızda şöyle deniliyor:Bütün ülkeler saklambaç oyunu oynuyor.Hiç bulunmayan ülke hangisidir?Kürdistan.Siz devletsiz bir halksınız.Diliniz yasaklandı.Elbiseleriniz(ulusal kiyafet-renkler)dahi yasaklandı.Halkınız Turkiye,Irak,İran,ve Suriye'yaşiyor.Ezildiniz.Varlığınız dahi kabul edilmedi.Sahipsiz bir halksınız.Sürekli mücadele etmeye mecbur edildiniz.Bir çoğunuz bu devletler tarafından bilincli olarak terörist gösterildiniz.Belki ,dün terörist ilan edilenler bugün tek başına Kobane'de savaşanlardı,bunu bütün dünya gördü.Korkusuz insanlar ,sürekli savaşan yiyitler.Bir savaşcı şöyle diyordu :Son kurşunumu kendime saklayacam.Başımın kesilmesine izın vermeyecem.Bu nasıl bir kahramanlık.İnsanların tüyleri diken diken oluyor.
  Tarihleri barbarlıkla dolu olan bu faşist çakal sürülerin yüzlerine tükürmek geliyor .Artık Kürtlerin kendi kaderini tayin etma hakının zamanı gelmedimi?

 • Hazal Bulut
  Reply

  BARIS DEDiLER VE DAGLARDAN iNEN GERiLALARI, NASIL TÜRK ASKERLERiN TARAFINDAN BARBARCA ÖLDÜRÜP ASALADILAR, HALA YOU TUBE'TA BU ÖLEN GERiLALARIN ÖLÜSÜYLE YOU TUBE'TAN DALGA GECiYORLAR BiZLERLE ! ! ! BiZ TÜRK BARBARLARA TESMiL OLMAYIZ, BiZ HAKIMIZI EUROPADAN VE DÜNYADAN iSTEYECEYiZ, TÜRK BARBARLARDAN HAYIR BiRSEY BEKLEMEYiZ, CÜNKÜ TÜRKLER KENDi AGZIYLA SÖYLÜYORLAR KÜRT'LERi KÖKÜNDEN BiTiRECEYiZ! ! ! BU OLANLAR ERDOGAN'IN SAVASI DEGiL CÜNKÜ BiR ERDOGAN GiTSE VE BiN ERDOGAN DAHA GELiR, TÜRK HALKI BU ERDOGAN GiBi BARBARLARI DESTEKLiYOR ! ! ! EGER TÜRK HALKI KENAN EVREN'LERi VE TANSU CiLLER'LERi VE ERDOGAN'LARI VESAYRE DESTEKLEMESEYDi BUGÜN TÜRKiYE DEVLETi BiZi BARBARCA ÖLDÜRMiYECEKTi ! ! ! !

 • Hazal Bulut
  Reply

  EGER KÜRT COCUKLARI VE GERiLLA'LAR ÖLSE, O ZAMAN BU TÜRK'LERiN HOSUNA GiDER ! ! ! BU BARBAR DEVLETi TÜRK HALKLARIN DESTEGiYLE BU GÜNE KADAR GELDi ! ! ! !

 • Orhan Ulu
  Reply

  pek yakında sesininiz susturulacak türk halkları uyandı saatlerdir size göz açtırmamaktadır cizre düşmek üzere yapabileceğininiz hiç birşey yok avrupada artık sizin yanınızda değil saklanın belki kurtulursunuz

 • Orhan Ulu
  Reply

  pek yakında sesininiz susturulacak türk halkları uyandı saatlerdir size göz açtırmamaktadır cizre düşmek üzere yapabileceğininiz hiç birşey yok avrupada artık sizin yanınızda değil saklanın belki kurtulursunuz

 • Hazal Bulut
  Reply

  ,,Orhan Ulu", SADAM HÜSSEYiN'DE SiZiN GiBiLER GiBi KONUSTULAR ! ! !
  TÜRKiYE iSiD'i KOYNUNDA BESLEDi, AMA iSiD BiR AKREP OLARAK SiZ KENDiNiZ CEBiNiZE KOYDUNUZ VE iSiD CEBiNiZDE BiR AKREP OLARAK KALACAKTIR VE HERAN SiZi ISIRA BiLiR ! ! !

 • Hazal Bulut
  Reply

  ,, SALLAHATiN DEMiRTAS", BEN BU SAAT'TAN SONRA HiC BiR ZAMAN TÜRK BAYRAGIN ALTINDA YASAMAM VE BEN BU TÜRK'LERLE YASAMAYA, BEN DOMUZ AGIRDA DOMUZLARLA YASARIM VE BUNU TERCi EDERiM ! ! !

 • Hazal Bulut
  Reply

  ,,SALLAHATiN DEMiRTAS", SiZDE TAYYiP RECEP-ERDOGAN GiBi iSRAiL'E KÖTÜ BAKMAYA TERCi EDiYORSUNUZ, BU iSRAiL'E BiR SALDIRI OLUYOR! ! ! ,,SALLAHATiN DEMiRTAS" SiZDE HEP ERDOGAN GiBi iSLAM, iSLAM DiYiP DURUYORSUNUZ ! ! ! !

 • Hazal Bulut
  Reply

  EGER SEN ,,ABDULLAH ÖCALAN", GÖZLERiMDE BiR GÖZYASI OLSAYDIN O ZAMAN BEN HiC AGLAMAZDIM VE TEK SENi KAYiP ETMEMEK iCiN ! ! ! EGER ,,ABDULLAH ÖCALAN", BEN SiZi GÖZÜMDE BiR GÖZYASI OLARAK KAYiP ETSEM, O ZAMAN BU GÖZYASLARIM BENZiN OLUP ATESi YÜKSEKE VE DAGLARA TASLARA DAGITIR ! ! !

 • Mustafa Mutlu
  Reply

  Şimdi siz cizre halkı diyip duruyorsunuz. Küçük beyninizin almadığı konu Askere polise sıkılan mermiye göz yuman bu halka bizim kalkıp plaket mi vermemiz lazım? Hepinizin emdiği sütü burnundan getireceğiz. Rahat olun. Kasmayın kendinizi.

 • Fatih Esengül
  Reply

  Hazal bak bacım türkler kürtlerden nefret etmiyor. benim 2 teyzeoğlum kürt kızlarla evli. türklerle kürtler bin yıldır kız alıp vere vere akraba oldu. ayrıca barışı bozan pkk idi. devlet doğuya baraj yapar yol yapar iş makinelerini yakarlar. doktor öğretmen öldürürler. devlet buyrun yapın mı diyecekti. bizim derdimiz kürtler değil pkk bunu anlayın. o pkk li itler geberip bitmeden ne size ne bize huzur yok bunu iyi bilin.

 • Hazal Bulut
  Reply

  TAYYiP RECEP-ERDOGAN BiZiM GÜCÜMÜZLE BU GÜNE GELDi, ERDOGAN BARISI GÖTÜRECEKTi, ERDOGAN BiZE VERDiGi SÖZÜ TUTMADI, ERDOGAN BENiM AMCAMI COK iYi TANIRDI, O ERDOGAN O GÜNLERi UNUTTU! ! ! BEN KÜRDiSTAN VE TÜRKiYE ARASINDAN OSMANLI ZAMANINDAN BUGÜNE KADAR NE GELDi VE NE GECTiYiNi COK iYi BiLiYORUM, ONUN iCiN COK RAHAT SÖYLiYE BiLiRiMKi PKK DÜNYANIN EN DEMOKRATiK PARTiSiDiR, YANi ABDULLAH ÖCALANIN YOLUNDAN YÜRiYEN PKK'LER DEMOKRATiK YOLUNA YÜRÜYORLAR VE HEP YÜRÜDÜLER! ! !

 • Orhan Ulu
  Reply

  İŞİD SİZİN DOSTUNUZ BİZİM DEĞİL İKİNİZDE İSRAİLE HİZMET EDİYORSUNUZ APTAL SÜRÜLERİ İNGİLİZLERE HİZMET EDİYORSUNUZ KÜRTLERE NE FAYDANIZ VAR KÜRTLERİ YOK ETTİNİZ TOPRAKLARINDAN KOVDUNUZ ÖĞRETMENLERİNİ ÖLDÜRDÜNÜZ GELİŞMELERİNİ İSTEMEDİNİZ BİRDE KÜRT OLDUĞUNUZU SÖYLÜYORSUNUZ SİZLER ERMENİ PİÇLERİSİNİZ
  BÜTÜN TÜRKİYE HALKLARI BİLİYOR SİZİN NE BOK OLDUĞUNUZU İSTERİM Kİ HEPİNİZ ELİNİZE SİLAH ALIN Kİ ÖLDÜREBİLELİM

 • Hazal Bulut
  Reply

  ,,Orhan Ulu", BEN COK MUTLUYUM SUANDA, PUTiN BAS KALDIRIYOR, YANi RUSSLAND SÜRiYE'Yi TÜRK'LERE BIRAKMAZ ! ! ! EGER BiZ YANSAK SiZ TÜRK'LERDE BiZLERLE YANARSINIZ ! ! ! BEN HAYATTA USA VE ÖBÜRLERiNE GÜVENMEDiM, VE BEN COK iYi USA KiRLi POLiTiKASINI BiLiRiM VE EN BASTADA BiLDiM ! ! ! ! AMA SiZ TÜRK'LER HEP KÜRT'LERiN EN BÜYÜK DÜSMANI OLDUNUZ VE BEN HiC HAYATIMDA SiZE GÜVENMEM, CÜNKÜ HEP SiZ KÜRT'LERiN KANI AKTINIZ, VE SiZ BiZiM EN ÖZ VAHSET DÜSMANIMIZSINIZ, YANi KÜRT'LERiN ÖZ DÜSMANI HEP TÜRKiYE OLDU ! ! ! RUSSLAND ADAM GiBi ADAM BiR DEVLETTiR, VE BEN O NATO SAKA SUKAYi COK iYi BiLiRiM, ZATEN ONLAR BU SAVASLARI YAPTIRIYORLAR, YANi iSLAM DEVLETLERi BiLEREK KAOSA CEViRiYORLAR, ONLAR iSLAM DEVLETLERi BATIRMAK iCiN HERSEY YAPIYORLAR, SANKi NATO SAKA SÜKALAR TÜRK'LERiN DERDiNE DÜSMÜS VE TÜRK'LERE YARDIM EDECEK, AMA SUNU BiLiNKi USA TÜRK'LERiN VE iSLAMiN SONUNU GÖTÜRÜYOR ! ! ! BEN UNUTURMUYUM, CUMURBASKANI GÜL COK SENEDEN ÖNCE TÜRK HABERLERDE DEDiKi: BiZ USA iLE KARAR VERDiK VE BiZ TEROYU TERORLA TEMiZLiYECEYiZ VE iKi PLAN VAR: PLAN A VE PLAN B USA iLE KARAR VERDiK, VE TEROYU TERORLA BiTiRECEYiZ: YANi BU, BU ANLAMA GELiYORKi SiZ TÜRK'LER USA iLE BERABER iSiD'LERi YARATTINIZ VE BiZiM ÜSTÜMÜZE SAGLADINIZ BU BARBARLARI ! ! ! KÜRT'LER VE PKK TERORiST DEGiL, CÜNKÜ ONLAR TÜRK DiKTATORLUGUNA KARSI KENDiNi SAVUNDU VE HALA KENDiNi SAVUNUYOR ! ! ! ! KÜRDiSTAN HEP VARDI VE KÜRDiSTAN TÜRKiYE DEGiLDiR VE BUNDAN SONRADA OLAMAZ, KÜRT'LER SAVASTA TÜRK'LERE iSLAM ADINA YARDIM ETTi, CÜNKÜ TÜRK'LER KÜRT'LERiN KAPINA YARDIM iCiN GELDi VE YARDIM KÜRT'LERDEN iSTEDi VE KÜRT'LER SiZE ACIDI VE YARDIM ETTi, AMA SiZ TÜRK'LER, KÜRT TOPRAGINA, KADINLARINA, NAMUSUNA, MALINA VESAYRE GÖZKOYDUNUZ VE BiZiM HERSEYiMiZi ELiMiZDEN ALDINIZ, AMA BUNLAR iSLAM KÜRT'LERiN YÜZÜNDEN OLDU: CÜNKÜ iSLAM BiZiM KARDESLERiMiZDiR DEDiLER, PARMAK TIRNAKTAN AYRILMAZ DEDiLER, iSTE BU YÜZDEN KÜRT'LER SiZE YARDIM ETTi VE SiZE GÜVENDi ! ! !

 • Hayat Güzel
  Reply

  Ülkenin bu hale gelmesinin tekbir nedeni var oda pkk. Kanunsuz yaşamak devlete şirk koşmak anarşizm Türkiye Halkının tahammül edemediği tek şeydir. Devletine kurşun sıkanlar ne için sıkarsa sıksın katli vaciptir. Huzuru kaçan halk suçu hükümette değil Pkk da aramalıdır. Eğer ülkenin kolluk kuvvetlerinin dışında bir oluşumun silahlanması söz konusuysa her devlet her hükümet buna dur demek zorundadır. Yoksa çeteleşme eşkıyalık birgün gelir sizide vurur. Türkiye cumhuriyeti ve Türkiye halkı asla silah zoruyla pazarlıklara isteklere karşılık veremez vermez tabiatına aykırıdır. Ülkenin ve kürtlerin tek çıkar yolu vardır. Hdp'nin silah bırakma çağrısıyla birlikte dağdaki ve şehirdeki gençlerin tüm silahlarını güvenlik güçlerine teslim etmesi. Sorgulama bile yapılmadan bu gençlerin serbest bırakılmasıdır. Ardından Hdp ile demokratik yollarla özerklik vb konuları konuşarak referandum ile çözülmesidir. Aksi taktirde bu kısır düngü yıllar boyu sürüp gidecek ve binlerce genç ömrünün baharında göçüp gidecektir. PKK SiLAH BIRAK…

 • Hazal Bulut
  Reply

  ,,Orhan Ulu", BEN HiC YALNIS BiRSEY YAPMAMISIM VE ONUN iCiN BENiM KORKUCAK BiRSEYiM YOK, GERCEK BUKi BEN TEK SiZLERE VE iSLAMA GÖZ GÖZE GÖRÜRKEN ACIYORUM, AMA GERCEYi BUKi NE HADDiME EGER KÜRT iSLAMLAR VE TÜRK iSLAMLAR BiRBiRiNi YERKEN BEN ONLARIN ARAYA GiRiYiM, CÜNKÜ BiR ZAMANLAR KÜRT iSLAMLAR VE TÜRK iSLAMLAR BiRLiK OLUP ERMENi'LERiN KANINI AKTILAR VE YEZiDi'LEREN KANIDA YÜZKERE SOYKIRIMLA KANI AKTILAR, BiZ ERMENi'LER VE YEZiDi'LER ZATEN HERSEYiMiZi TÜRKiYE'DE KAYP ETTiK, SiZ TÜRK'LER iSLAM KÜRT'LERLE BERABER HERSEYiMiZi ELLiMiZDEN ALDINIZ, AMA BENiM COK SEVDiYiM TÜRK VE iSLAM KÜRT ARKADASLARIM ALMANYADA VAR VE ONLARDA BENiM GiBi ALMANYADA YASIYORLAR VE ONLARDA TÜRKiYEDE ZORLUKLAR GÖRDÜLER! BEN ZATEN ALMAN VATANTASIYIM VE BEN iSLAM DEGiLiM ! ! ! ,,Orhan Ulu", BiZ ERMENiLER VE YEZiDi'LER NEDEN SOYKIRIM YASADIK, BiZ YEZiDi'LER 100 LERCE SOYKIRIM OSMANLI ZAMANINDAN BUGÜNE KADAR YASADIK VE HALA YASIYORUZ VE BUNLAR NEDEN? BiZ YEZiDi'LER SOYKIRIM YASADIGIMIZ ZAMAN O ZAMANLARDA PKK YOKTU, NE SEBEBLE BENiM AiLEMiN KÖYÜ 7 KEREDEN FAZLA YAKTINIZ VE BARBARCA AiLEMiN KANI AKTINIZ, NEDEN HERSEYiMiZi ELiMiZDEN ALDINIZ?

  EVET BEN ÈZiDi'YiM VE KÜRD'ÜM NEDEN SiZ TÜRK'LER VE iSLAM KÜRD'LERLE BERABER BUNUN iCiN BiZi ÖLDÜRDÜNÜZ?

 • Hazal Bulut
  Reply

  ,,Orhan Ulu", SEN ÖNCE ÖGREN PKK KiMDiR VE PKK NE HAKLA KENDiNi SAVUNUYOR VE BUNUDA ÖGREN, YANi PKK KiMLERiN COCUKLARIDIR VE NEDEN PKK DAGLARA CIKTI VE PKK DAGA CIKTIGI iCiN KiM BUNLARA SEBEB OLDU VE BUNLRIN NEDENi NEDiR?

 • Hazal Bulut
  Reply

  PKK KiMDiR: BARBARCA OSMANLI ZAMANINDAN BERi VE BÜGÜNE KADAR TÜRK ZÜLMÜ GÖRMÜS VE BARBARCA TÜRKiYE TARAFINDAN ÖLDÜRÜLEN KÜRD COCUKLARIDIR, PKK'NiN iCiNDE EN BASTAN BÜGÜNE KADAR ÈZiDi'LER VE TÜRK'LER BiLE VARDIR ! ! !

  TÜRKiYE DEVLETiN DiKTATOR ZiNiYETi VE HiTLER DiKTATOR ZiNiYETi TAM AYNI BiR ZiNiYETTiR VE iKiSiNiN DiKTATORLUGUNDAN HiC BiR VARK YOKTUR:

  HiTLER DiKTATOR DEVLET: iLK JUNANLILARI ÖLDÜRDÜ, SONRA ALMANLARDAN BASLADI, YANi SIRAYLA ÖLDÜRMEYE BASLADI: SAKATLARI, AGTIYARLARI, HASTA OLANLARI, KÜCÜK BOYLU ALMANLARI ÖLDÜRDÜ, DAHA SONRA MAVi VE SARI SACLI OLMAYAN iNSANLARI ÖLDÜRDÜ VESAYRE, VESAYRE ! ! !

  TÜRK DiKTATOR DEVLET: TÜRKiYE ÉZiDi'LERi ÖLDÜRDÜ, ERMENiLERi ÖLDÜRDÜ, TÜRKiYE iLK BASTAN VE BÜGÜNE KADAR iSLAM OLMAYANLARI ÖLDÜRDÜ VE ÖLDÜRTÜYOR, TÜRKiYE DEVLETi VE TÜRKiYE HALKI BUGÜNE KADAR KÜRD'LERi KENDi DiLiNi KONUSTUGU iCiN ÖLDÜRÜYOR VESAYRE, VESAYRE ! ! !

 • Hazal Bulut
  Reply

  Orhan Ulu ,,Orhan Ulu", SiZ BiR HiCSiNiZ VE SiZiNLE BEN ANCAK BiR HiC OLARAK CEVABIMI VEREBiLiRiM, VE SiZ BiR DiKTATOR ZiNiYETE SAHiB OLDUGUNUZ iCiN VE ONUN iCiN ANCA BU YOLLAR SiZE YAKISABiLiR ! ! !

 • Hazal Bulut
  Reply

  BU DiKTATORLARIN SONUDA HiTLER VE SADAM HÜSEYYiN'iN SONU GiBi OLACAKTIR ! ! ! ! TÜRKiYE'NiN SONUDA ALMANYA VE iRAK SONU GiBi OLACAKTIR, HALA ALMANYA VE iRAK BASINI KALDIRMAYA MAHKUMDUR! !

 • Hilmi Aslan
  Reply

  Hey sen türk halki uyanmasi bu ise .düsünki Kürt halki daha Harekete gecmemis. senin dögduguna pisman eder türk olarak.Ama gene kanda beslenen sizlere bir sans veriyor kürt halki Baris diyor. insan olan anlar, ama oda sizlerde yok.

 • Zeynel Kaya
  Reply

  y örgüt sizi öne sürüyor siz adam gibi savaşamassınız gerillaymış kahpelikle herkes savaşır erkekleriniz zaten etginizi onlar giyiyor kızım sana hocan iyi ders verememiş yarın kafanı başka ülke yıkar ya siz kahbemisiniz siz korkaa pen sizin eteginizi erkekk erkek degilmi karıları yolluyor kobani ney benim ülkem degil neymiş kobani hiç hayatınızda gittinizmi siz napmaya çalışıyosunuz siz vurunca kalleşce ve arkadan gelerek mermi sıkarken siz şereflisiniz tsk vurunca şerefsizmi oluyoruz kızım siz dagdaki hareme zaten gidip alem yapıyosun zaten sizi öne süren zat siz bayan sınız evinizde oturacagınız

 • Zeynel Kaya
  Reply

  ya sen kimsin t aevinde konuşmanı bir seyretsenat tayipetmiyosun sen çünkü türk ve kürt düşmanısın sizin bizim topragında gözünüz var siz gidin gariban kürtleri kandırmaya devam edin eski seçim eskidir yeni yenidir baba baba

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>