İmc Tv İzle

Alternatif 2

İMC TV, Türkiye’de haber ağırlıklı yayın yapan bir televizyon kanalıdır. 1 Mayıs 2011’de yayın hayatına başlamış olan kanalın genel yayın yönetmeni Defne Asal’dır.

İMC TV’yi kurtcetvizle.com üzerimdem 7 gün 24 saat kesintisiz donmadan izleyebilirsiniz.

İMC TV izleyici yorumları;

  • Programları izlenesi, sakin sakin yayın hayatına devam etmekte olan bir tv kanalıdır. özellikle dirok programını takip etmeye çalışıyorum. rating kaygısı gütmeden, kavga-gürültü-bağrışma olsun diye çabalamadan haber programı izlemek güzel oluyor.
  • Reytingi düşmesin diye gece de açık bırakıyorum. o derece medyada böyle bir kanala ihtiyaç vardı.

 

  • Sakin, sessiz, kendi halinde ve prensip olarak “öteki”nin yanında bir tv kanalı. muhalefet dozu biraz düşük olsa da, merkez kanalların tek yanlılığından daralanlara önerilir.

 

  • Beni televizyon mefhumuyla barıştıran kanal. nuray mert bile burada programa başlayınca sempatik görünmeye başladı şerefsizim. normalde her an beni azarlayacakmış gibi bir hali vardı, tırsardım. imc tv logosunun altında nispeten daha mülayim görünüyor.
About The Author
-

16 yorum

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>